Chacara Recanto Da Familia
När du bor i villan Chacara Recanto Da Familia Bragança Paulista kan du koppla av på en terrass med en pool.
Den här villan med 4 badrum har utsikt över trädgården. I badrummet finns även en bidé, en separat toalett och en dusch.
Gästerna är välkomna att förbereda måltider i ett kök. Det finns också matplats och utomhusmatplats. Du kan också använda te-/kaffebryggare och kylskåp för att laga din egen måltid.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
Mat och drycker
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Grill faciliteter
På rummet
- Sittgrupp
- Uteplats
- Terrass
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller villan Chacara Recanto Da Familia en trådlös internetanslutning?
Ja, villan Chacara Recanto Da Familia erbjuder WiFi. - ❓
Erbjuder villan Chacara Recanto Da Familia ett kök?
Villan Chacara Recanto Da Familia har ett kök med te-/kaffebryggare och kylskåp. - ❓
Vilken utsikt erbjuds i villan Chacara Recanto Da Familia?
Utsikten över trädgården erbjuds till gästerna i villan Chacara Recanto Da Familia.